Strona główna
Kancelaria
Zakres i metody działania
Wnioski
Właściwość Terytorialna
Licytacje
 

Właściwość terytorialna
Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym
dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

Abramowskiego Edwarda
aleja Dąbska
aleja Kochanowskiego Jana
aleja Matejki Jana
aleja Paderewskiego Ignacego Jana
aleja Różyckiego Ludomira
Anny św.
Antoniego
Arrasowa
Bacciarellego Marcelego
Bacha Jana Sebastiana
Bałuckiego Michała
Banacha Stefana
Bandtkiego Jerzego Samuela
św. Barbary
Barlickiego Norberta
Bartla Kazimierza
Bartoszowicka
Barycka
Baudouina De Courtenay Jana
Becka Józefa płk
Belwederczyków
Bema Józefa gen.
Bema Józefa gen. plac
Benedykta Polaka
Benedyktyńska
Bernardyńska
Białoskórnicza
Biegasa Bolesława
Bielarska wyspa
Biskupa Tomasza Pierwszego
Biskupia
Bogusławskiego Wojciecha
Bohaterów Getta Plac
Bolesława Chrobrego
Bolesławiecka
Borelowskiego Marcina
Borna Maksa plac
Boznańskiej Olgi
Bożego Ciała
Braci Gierymskich
Brandta Józefa
Braniborska
Brata Alberta
Brzóski Stanisława ks.
Bujwida Odona
bulwar Kulczyńskiego Stanisława
bulwar Piotra Włostowica
bulwar Wyszyńskiego Stefana Kardynała
bulwar Zwierzyckiego Józefa
Canaletta Bernarda Belotta
Chałubińskiego Tytusa
Chełmońskiego Józefa
Chemiczna
Chojnowska
Chopina Fryderyka
Cicha
Cieszkowskiego Augusta
Cieszyńskiego Antoniego
Cinciały Andrzeja
Curie-Skłodowskiej Marii
Cybulskiego Wojciecha
Czackiego Tadeusza
Stefana Czarnieckiego
Czarnoleska
Czerwonego Krzyża
Czesława Błogosławionego
Czysta
Czysty Plac
Damrota Konstantego ks.
Daszyńskiego Ignacego
Dąbska aleja
Dembowskiego Edwarda
Dicksteina Samuela
Długa
Dmowskiego Romana
Dobra
Dolna
Dominikański Plac
Doroty św.
Drabika Stanisława
Drobnera Bolesława
Druckiego-Lubeckiego Franciszka Ksawerego
Drzewna
Dubois Stanisława
Ducha św.
Dunikowskiego Ksawerego Bulwar
Dworcowa Nr Nieparzyste
Elsnera Józefa
Elżbiety św.
Fałata Juliana
Flisacka
Franciszkańska
Franciszkański Plac
Frycza-Modrzewskiego Andrzeja
Garbary
Garncarska
Gdańska
Gepperta Eugeniusza
Gersona Wojciecha
Głogowczyka Jana
Głogowska
Głośna
Głowackiego Bartosza
Gnieźnieńska
Godebskiego Cypriana
Góralska
Górnickiego Łukasza
Grabarska
Grabiszyńska numery nieparzyste od 1 do 89, numery parzyste od 2 do 78
Grobla Kozanowska
Grodzka
Grottgera Artura
Grunwaldzka
Grunwaldzki plac
Gwarna
Handelsmana Marcelego
Henryka Brodatego
Henryka Pobożnego
Heweliusza Jana
Hlonda Augusta Kardynała
Hoene-Wrońskiego Józefa Marii
Idaszewskiego Kazimierza skwer
Idziego św.
Igielna
Inowrocławska
Jackowskiego Maksymiliana
Jadwigi św.
Jagiełły Władysława
Jana Kapistrana św.
Jana Pawła II Plac
Janickiego Klemensa
Janiszewskiego Zygmunta
Jaracza Stefana
Jasna
Jatki
Jedności Narodowej
Jezierskiego Franciszka Salezego ks.
Jęczmienna
Jodłowa
Joliot-Curie Fryderyka
Józefa św.
Kanałowa
Kanonia
Kapitulna
Karłowicza Mieczysława
Kasprzaka Marcina
Kaszubska
Katarzyny św.
Katedralna
Katedralny plac
Kazimierska
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Wielkiego
Kaznodziejska
Kępa Mieszczańska wyspa
Kiełbaśnicza
Kilińskiego Jana
Kluczborska
kładka Bielarska
kładka Burzowa
kładka Ogrodowa
kładka Zwierzyniecka
Kochanowskiego Jana aleja
Kolberga Oskara
Kolejowa
Kołłątaja Hugona
Komandorska 1-13, 2-16
Kościuszki 1-121, 2-114
Kościuszki Tadeusza Plac
Kominka Bolesława Kardynała
Konarskiego Szymona
Kopernika Mikołaja
Korczaka Janusza
Kosiby Aleksandra
Kossaka Juliusza
Kosynierów Gdyńskich
Kościelny plac
Kotlarska
Kotsisa Aleksandra
Kożuchowska
Krajewskiego Rafała
Kraińskiego Wincentego Ks.
Krawiecka
Kręta
Krowia
Krupnicza
Kruszwica
Krzysztofa św. Plac
Krzywa
Krzywickiego Ludwika
Księcia Witolda
Kulczyńskiego Stanisława bulwar
Kurkowa
Kurzy Targ
KuźniczaLedóchowskiego Mieczysława Kardynała
Legionów Plac
Legnicka
Lelewela Joachima
Leszczyńskiego Stanisława
Libelta Karola
Lipińskiego Karola
Liskego Ksawerego
Litomska
Lompy Józefa
Lubińska
Ludzi Ze Znakiem "P" skwer
Łaciarska
Ładna
Łazienka
Łąkowa
Łęczycka
Łokietka Władysława
Łowiecka
Łukasiewicza Ignacego
Macieja św. plac
Maja 9
Malarska
Malczewskiego Jacka
Marcina św.
Marcinkowskiego Karola
Marii Magdaleny św.
Matejki Jana aleja
Mennicza
Mianowskiego Józefa
Miarki Karola
Michalczyka Kazimierza
Michałowskiego Piotra
Mickiewicza Adama
Mielczarskiego Romualda
Mierosławskiego Ludwika gen.
Mieszczańska
Mieszka I
Mikołaja św.
Mikołaja św. Plac
Mikulicza-Radeckiego Jana
Miła
Minkowskiego Oskara
Młodnickiego Artura
Młodych Techników
Modrzejewskiej Heleny
Moniuszki Stanisława
Monte Cassino
Mosbacha Augusta
most Bartoszowicki
most Grunwaldzki
most Mieszczański
most Młyński
most Pomorski
most Słodowy
most Szczytnicki
most św. Klary
most Tumski
most Warszawski
most Zaleski
most Zwierzyniecki
Mostowa
mosty Jagielloński
Muzealna
Muzealny Plac
Myśliwska
Na Końcu
Na Szańcach
Nabycińska
Najświętszej Marii Panny
Namysłowska
Nankera Biskupa Plac
Nauczycielska
Nehringa Władysława
Niemcewicza Juliana Ursyna
Noakowskiego Stanisława
Nobla Alfreda
Norblina Piotra
Norwida Cypriana Kamila
Noskowskiego Zygmunta
Nowa
Nowowiejska
Nowy świat
Nowy Targ Plac
Nożownicza
Nulla Franciszka płk
Odrzańska
Ofiar Oświęcimskich
Okrzei Stefana
Oleśnicka
Olszewskiego Karola
Oławska
Ołbińska
Orląt Lwowskich Plac
Orłowskiego Aleksandra
Orzeszkowej Elizy
Ostrów Tumski wyspa
Otwarta
Paderewskiego Ignacego Jana aleja
Pankiewicza Józefa
Parkowa
Partyzantów
Pastelowa
Pasterska
Pasteura Ludwika wybrzeże
Paulińska
Pautscha Fryderyka
Pawła św.
Pawłowa Iwana
Pestalozziego Jana Henryka
Piasek wyspa
Piaskowa
Piastowska
Pierwszej Dywizji
Pilata Stanisława
Piłsudskiego Józefa Marszałka Aleja
Pionierów Wrocławskich skwer
Piramowicza Grzegorza ks.
Piwna
plac Bema Józefa Gen.
plac Borna Maksa
plac Grunwaldzki
plac Katedralny
plac Kościelny
plac Macieja św.
plac Polski
plac Powstańców Warszawy
plac Powstańców Wielkopolskich
plac Słowiański
plac Staszica Stanisława ks.
plac Strzelecki
plac Westerplatte
Plater Emilii
Pochyła
Podwale 1-65, 2-55
Podwórcowa
Polaka Benedykta
Pomorska
Poniatowskiego Józefa Księcia
Portowa
Potebni Andrzeja
Powstańców Warszawskich skwer
Powstańców Wielkopolskich plac
Poznańska
Probusa Henryka
Promień
Prosta
Prusa Bolesława
Przejście Garncarskie
Przejście Żelaźnicze
Przeskok
Psie Budy
Pszenna
Ptasia
Pugeta Ludwika
Purkyniego Jana Ewangelisty
Reja Mikołaja
Rejtana Tadeusza
Robotnicza 1-69, 2-72
Rodakowskiego Henryka Hipolita
Roentgena Wilhelma
Roosevelta Franklina Delano
Rostafińskiego Józefa
Rozbrat
Rozjezdny Plac
Ruchu Oporu Olimp Skwer
Ruska
Różyckiego Ludomira aleja
Rybacka
Rychtalska
Rydygiera Ludwika
Rybia
Rynek
Rynek-Szczepiński
Rynek-Ratusz
Rzeźbiarska
Rzeźnicza
Salezjańska
Sądowa
Sempołowskiej Stefanii
Sępa - Szarzyńskiego Mikołaja
Siemiradzkiego Henryka
Sienkiewicza Henryka
Sierakowskiego Zygmunta
Sikorskiego Władysława Gen.
SkargiPiotra Ks.
Składowa
skwer Ludzi Ze Znakiem "P"
skwer Pionierów Wrocławskich
skwer Powstańców Warszawskich
skwer Profesora Kazimierza Idaszewskiego
skwer Sybiraków
skwer Zbyszka Cybulskiego
Sławka Walezego
Słowackiego Juliusza Aleja
Słowiańska
Słowiański plac
Słubicka
Smętna
Smolecka
Smoleńskiego Jerzego Józefa
Smoluchowskiego Mariana
Sokolnicza
Solidarności Plac
Solny Plac
Sołtysia
Sopocka
Sowińskiego Józefa gen.
Spółdzielcza
Srocza
Stacyjna
Stanisławskiego Jana
Starogroblowa
Staromłyńska
Staszica Stanisława ks. plac
Stawowa
Stefczyka Franciszka
Stein Edyty Błogosławionej
Strażnicza
Strzegomska 1-9, 2-10
Strzegomski Plac
Stwosza Wita
Strzelecki plac
Suchardy Edwarda
Sukiennice
Szajnochy Karola
Szanieckiego Jana
Szczepińska
Szczytnicka
Szewska
Szpitalna
Szprotawska
Szramka Emila ks.
Szymanowskiego Karola
Ściegiennego Piotra ks.
Ścinawska
Ślewińskiego Władysława
Śniadeckich Jędrzeja i Jana
Środkowa
Śrubowa
Śrutowa
św. Anny
św. Idziego
św. Jadwigi
św. Józefa
św. Macieja plac
św. Marcina
św. Wincentego
Świdnicka
Świebodzka
Świętochowskiego Aleksandra
Świętokrzyska
Teatralna
Teatralny Plac
Tęczowa
Tomasza Pierwszego Biskupa
Tramwajowa
św. Trójcy
Trzebnicka
Trzemeska
Ukryta
Uniwersytecka
Uniwersytecki Plac
Urbańskiego Jerzego Jana
Ustronie
Walecznych
Waryńskiego Ludwika
Warzywnicza
Wąska
Westerplatte plac
Widok
Wieniawskiego Henryka
Wierzbowa
Więzienna
Wita św.
Wincentego św.
Witelona
Wittiga Edwarda
Wiwulskiego Antoniego
Włodkowica Pawła
Wodna
Wojciecha z Brudzewa
Wojtkiewicza Witolda
Wolności Plac
Wrocławczyka Michała
Wróblewskiego Zygmunta
Wszystkich Świętych
wybrzeże Pasteura Ludwika
wybrzeże Wyspiańskiego Stanisława
Wyczółkowskiego Leona
Wygodna
Wysockiego Piotra
Wysoka
wyspa Bielarska
wyspa Kępa Mieszczańska
wyspa Ostrów Tumski
wyspa Piasek
wyspa Słodowa
wyspa Tamka
Wyspiańskiego Stanisława wybrzeże
Wystawowa
Wyszyńskiego Stefana Kardynała
Wyszyńskiego Stefana Kardynała bulwar
Zachodnia
Zaka Eugeniusza
Gabrieli Zapolskiej
Zaporoska 1-13, 2-10
Zaułek Wolski
Zbyszka Cybulskiego skwer
Zdrowa
Zelwerowicza Aleksandra
Zgorzelecka
Zielińskiego Tadeusz 1-17, 2-18
Zielonego Dębu
Zielonogórska
Ziemowita
Złotoryjska
Zyndrama z Maszkowic
Żagańska
Żeromskiego Stefana
Żiżki Jana
Żmichowskiej Narcyzy
Żytnia
 
Top